Pracovník bezpečnostní služby

  • Děčín

Pracovní místo ( Pracovník bezpečnostní služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[int. pozn] Místo výkonu práce: Děčín
Přijmeme pracovníky na pozici pracovník/pracovnice bezpečnostní služby.
Hledáme pro dlouhodobou spolupráci pracovníky/ce na ostrahu objektů (administrativní budovy, vstupní recepce, logistické areály) možnost i uzavření DPP.

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda až 18000Kč/měsíčně
- náborový příspěvek 1000Kč
- možnost nastavení směn dle dohody
- zdarma poskytnutá služební uniforma - společenský oblek
- výkon práce v místě bydliště
- zajištění profesní certifikace
- profesní růst
- odměna 1000Kč za doporučení známého k nástupu do naší společnosti

Požadujeme
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost

V případě zájmu o spolupráci volejte ZDARMA, tel. 800 100 286 nebo 724 596 551, popřípadě zašlete Váš životopis na e-mail: discr@post.cz
Volné místo pracovník bezpečnostní služby pro lokalitu Děčín.