Regionální obchodní zástupce

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Regionální obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1521/84
Ústí nad Labem - Ústecký kraj.
Náplň práce: zodpovědnost za přidělený region, péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání chemického/technického směru; orientace v technologiích na ochranu životního prostředí výhodou; řidičský průkaz skupiny B; dobrá znalost práce na PC - MS Office; komunikativní znalost AJ; trestní bezúhonnost; zodpovědnost; komunikační a organizační schopnosti; samostatnost, vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita.
Nabízíme: motivační mzdové ohodnocení dle výkonu, dovolenou navíc, vhodné i pro absolventa.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo regionální obchodní zástupce pro lokalitu Ústí nad Labem.