UNIQA pojišťovna, a.s. ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI

ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI

Odeslat

Pracovní náplň
ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI - místo výkonu: Beroun, požadavky: komunikativnost, samostatnost, flexibilita, zákl. znalost na PC, ŘP. výhodou, kontakt přes email.
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: UNIQA pojišťovna, a.s.
Ulice: Husovo nám. 37
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Rampasová
E-mail: Kateřina Rampasová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNIQA pojišťovna, a.s.