Ošetřovatel/ka

  • Šumperk

Pracovní místo ( Ošetřovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní ošetřovatelské péče.

Požadujeme:
- Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
- Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
- Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
- Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).
- Možnost ubytování.

Platové podmínky:
- Tarifní zařazení (nástupní mzda od 13 700,- Kč + zhodnocení praxe, po adaptačním procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Benefity:
- Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, zaměstnanecké zápůjčky,...).

Termín nástupu:
- ihned (případně dle dohody)

Kontakt:
Bc. Monika Žaitliková, hlavní sestra, monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz, tel: 602697486., osobně pouze po předchozí domluvě.
Volné místo ošetřovatel/ka pro lokalitu Šumperk.