Všeobecné sestry

  • Sušice

Pracovní místo ( Všeobecné sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vzdělání: VŠ – všeobecná sestra, nebo VZŠ – dětská sestra, porodní asistentka, všeobecná sestra, nebo SZŠ – všeobecná sestra, zdravotní sestra, dětská sestra, ženská sestra, porodní asistentka
- morální a občanská bezúhonnost
- MS Office - střední úroveň
- Efektivní komunikace, týmová spolupráce, organizační schopnosti, orientace na klienta, odolnost proti stresu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- zaměstnanecké benefity
- možnost odborného růstu, další vzdělání
- závodní stravování
- týden dovolené navíc
Místo výkonu práce: Zdravotnické zařízení Nemocnice Sušice, Chmelenská 117, 342 01 Sušice
Volné místo všeobecné sestry pro lokalitu Sušice.