Poradce/-kyně pro rodinné finance

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( Poradce/-kyně pro rodinné finance ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte radost z vaší práce? Hledáte změnu?

Jsme společnost, kde se spoustu věcí snažíme dělat jinak. Od široké škály služeb až po perfektní klientský servis, kdy vždy hledáme nějakou přidanou hodnotu!

Staňte se součástí super kolektivu s týmovým duchem a pracujte v oboru, který nepřináší pouze radostJ

Do našeho týmu hledáme spolehlivého, učenlivého a bezproblémového člověka, který má zkušenosti s jednáním s lidmi, je zdravě sebevědomý, nebojí se makat a má vysoké ambice.

Odměnou bude nadstandardní finanční odměna, uznání a další benefity jako:

* Naše callcentrum – žádné starosti s voláním a získáváním nových klientů

* Finanční podpora do začátku – než se stanete úspěšnou osobností ve světe financí

* Podpora firemního analytika a perfektní školící systém – veškerý servis zdarma

* Od 5. roku spolupráce renta v neomezené míře – od nás se neodchází :-)

Předpokládáme, že máte min. SŠ vzdělání, nebojíte se komunikovat s lidmi, přemýšlíte jako majitel firmy a nebojíte se nových věcí. Věříme, že ŘP skupiny B, vlastní automobil a notebook je samozřejmostí.

Pozice: Poradce/-kyně pro rodinné finance

Plat: od 25 000,-

V případě zájmu se do výběrového řízení prihlaště na http://www.vyberove-rizeni.com/
Volné místo poradce/-kyně pro rodinné finance pro lokalitu Hradec Králové.