Revizní technik VTEZ rozsah E2/B

  • Rokycany

Pracovní místo ( Revizní technik VTEZ rozsah E2/B ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Volduchy, Hrádek, Plzeňský kraj
Náplň práce: provádění revizí VTEZ, zpracovávání zprávy o revizi elektrických zařízení, kontrola záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení, vedení evidence termínů revizí VTEZ
Požadujeme: min. SŠ elektro vzdělání, rozsah E2/B, rozsah E1/B výhodou, znalost práce na PC, samostatnost, profesionalitu. Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- do 30.000,- Kč/měs., seberealizaci napříč dynamicky se rozvíjející silnou společností, příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti, odpovídající zaškolení a maximální podporu týmu, motivující finanční ohodnocení.
Kontakt pouze e-mailem: p. Ralev Todor, e-mail: job@okin.eu
Volné místo revizní technik vtez rozsah e2/b pro lokalitu Rokycany.