Obchodní zástupci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Obchodní zástupci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SŠ vzdělání v oboru elektro, Orientace v silnoproudých a slaboproudých systémech (napájení, rozvaděče, záložní zdroje, EZS,CCTV,EPS, svítidla) Práce s PC na velmi dobré úrovni (MS Word, MS Excel), Schopnost komunikace a prezentace vybraného řešení, Pečivý a systematický přístup k práci , Vhodné i pro absolventy
NÁPLŇ PRÁCE: Úzká spolupráce s nákupním a obchodním oddělením. Příprava podkladů / dokumentace pro nabídky. Zpracovávání kalkulačních podkladů. Tvorba cenových nabídek elektro. Každodenní práce v SAP - vyhledávání a zpracování dat. Práce s dodavatelskými ceníky, Komunikace s dodavatelem i se zákazníkem. Vyhledávání nových obchodních případů a nové klientely
NABÍZÍME: zázemí silné a stabilní ryze české společnosti, výkonnostní prémie , prostor pro osobní a kariérový růst, seberealizace, práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, zajímavou práci na HPP s možností prodloužení
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: personalni@jancaelektro.cz , do předmětu napište Obchodní zástupce VM. Informace na telefoním čísle 571 759 923
ov. 12.10.2016
Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Valašské Meziříčí.