Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

  • Jičín

Pracovní místo ( Strojní inženýři projektanti, konstruktéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště: Průmyslová 1851, Brandýs nad Labem, 25001
Prvotní kontakt: tel. 326 934 502 nebo emailem na Petra.randakova@continental-corporation.com

Upřesňující informace:
VŠ vzdělání strojní (či příbuzné) nebo SŠ strojní a praxe ve vývoji/konstrukci
znalost AJ či NJ (alespoň jeden na komunikativní úrovni)
znalosti v oboru mechaniky
znalosti v oboru vlastností a chování materiálů zejm. plastů výhodou
znalost 3D CAD systému ( znalost Pro/E a Catia v5 výhodou)
znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji výhodou
expertní znalost konstrukce a technologie vstřikování plastů, lakování, chromování … může být upřednostněna před ostatními požadavky
týmovou práci ve vývoji
Náplň práce:
mechanické řešení elektronických zařízení pro interiér automobilů
tvorba 3D/2D dokumentace sestav a dílů
řešení vzhledu a ovládání výrobků
ověřování a optimalizace konstrukčních řešení
spolupráce při stavbě vzorků
vyhodnocení výrobků po testování
spolupráce s vývojovým centrem zákazníků v rámci projektů nových vozů
spolupráce s vývojem centrály při vývoji a aplikaci nových technologií
spolupráce s výrobním závodem při zavádění nových výrobků do sériové výroby

Zaměstnanecké výhody:
možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
zajímavou práci v nadnárodní společnosti
využití cizích jazyků
osobní i profesní růst
moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování a benefitů¨(příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, roční bonus, program Benefit Plus,
Volné místo strojní inženýři projektanti, konstruktéři pro lokalitu Jičín.