Inženýr kvality

  • Trutnov

Pracovní místo ( Inženýr kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INŽENÝR KVALITY - TEAMLEADER
Náplň práce:
Odpovědnost za vedení týmu (výrobní a procesní kvalita)
Odpovědnost za QMS (vedení, zlepšování a dodržování systému včetně souvisejících tréninků)
Odpovědnost za oblast kvality na operativní úrovni
Management neshod
Odpovědnost za zákaznickou kvalitu, denní kontakt se zákazníkem
Úzká spolupráce s výrobou a dodavatelskou kvalitou

Ideální kandidát by měl splňovat tyto požadavky:
Vzdělání technického směru
Plynulá znalost anglického jazyka
Zkušenost na obdobné pozici 2 - 5 let
Zahraniční zkušenost (asijské státy výhodou)
Výborné vyjednávací schopnosti
Nabízíme:
Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
Rozvoj, stabilitu a jistotu
Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
Motivující systém odměňování a benefitů
Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
Volné místo inženýr kvality pro lokalitu Trutnov.