HODIE s.r.o.

Účetní všeobecní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Václavské náměstí 813/57, Praha 1. Kontakt: Shesterikova Irina Ing., e-mail: irina@hodie.cz. Aktinví AJ, RJ.
- minimální praxe 3 roky na pozici účetní
- znalost účetních a daňových zákonů, podvojného účetnictví (znalost systému Pohoda výhodou)
- znalost MS Excel, MS Office, internetu
- náplní práce je kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání
- znalost Intrastatu, zpracování DPH atd., zvláštní prémie
Volné místo účetní všeobecní pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2015
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní všeobecní

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: HODIE s.r.o.
Ulice: Václavské náměstí 813
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Irina Shesterikova
E-mail: Ing. Irina Shesterikova

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HODIE s.r.o.