technický přípravář zakázky

  • Kroměříž

Pracovní místo ( technický přípravář zakázky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stavební společnost SYNER Morava,a.s. se sídlem v Kroměříži hledá do svého týmu schopné a průbojné zaměstnance na pozici:
TECHNICKÝ PŘÍPRAVÁŘ ZAKÁZKY
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, praxe (podmínkou), řidičský průkaz sk.B, práce na PC, pracovitost, komunikativnost a vyjednávací schopnosti, doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Náplň práce: Metodické řízení technické přípravy zakázek na stavbách, smluvní vztahy se subdodavateli, kontrola rozpočtu a harmonogramu výstavby, příprava optimálních podmínek k provádění stavebně montážních prací a dodávek, organizace a provádění schvalování, tvoření cen stavebních částí objektů a staveb
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce, zajímavou práci v prosperující firmě, včetně zaměstnaneckých výhod
- Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu: SYNER Morava a. s., 1. máje 532, 767 01 Kroměříž, e-mail: mikelova@synermorava.cz
Volné místo technický přípravář zakázky pro lokalitu Kroměříž.