Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost ELKOV elektro, a.s. hledá pro svou pobočku ve Velkém Meziříčí zaměstnance na pozici Obchodní zástupce
Náplň práce:
- péče a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
- aktivní vyhledávání nových zákazníků a nových projektů
- prezentace produktů a služeb
Požadujeme:
- SOU, SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického směru
- zkušenosti s obchodní činností v oblasti elektroinstalací, elektromateriálu nebo svítidel výhodou
- všeobecný přehled o sortimentu elektromateriálu
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- znalost práce na PC
- slušné a reprezentativní vystupování
- pozitivní a aktivní přístup
Nabízíme:
- práci ve stabilní a rostoucí společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- příjemné a motivační prostředí
- podporu osobního růstu
- zajímavou a kreativní práci
- zavedený systém vzdělávání
V případě zájmu Vás prosíme o zaslání profesního životopisu na e-mail: jiri.plevac@elkov.cz. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 dnů od zaslání profesního životopisu, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Děkujeme Vám za pochopení.
BEZ DOPORUČENKY a první kontakt pouze e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů pro lokalitu Velké Meziříčí.