instalatéři

Pracovní místo ( instalatéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadavky: praxe v oboru, výhoda řidič sk. B;
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku nebo zasílat životopis na e-mail
Volné místo instalatéři pro lokalitu Český Těšín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kuchař/kuchařka Pracoviště: V hlinkách č.p. 930/11, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. vyučení v oboru, praxe není podmínkou. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Olomouc.
KAMEL CLUB s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Pomocná kuchařka/pomocný kuchař Pracoviště: V hlinkách č.p. 930/11, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: praxe v oboru. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocná kuchařka/pomocný kuchař pro lokalitu Olomouc.

Automechanik nákladních automobilů, opravář Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Prac. poměr na dobu určitou. Vyučen v oboru automechanik, příp. opravář zemědělských strojů, 3 roky praxe. Mzda 110,- Kč/hod. Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený e-mail. Volné místo automechanik ...
SIGMA DOPRAVA spol. s r.o. Lutín, Inzerováno včera