SENIOR ACCOUNTANT - HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SENIOR ACCOUNTANT - HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce na zkrácený úvazek DPP nebo DPČ.
Are you ready for your next step up?
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, výbornou znalost MS excel, pokročilá znalost AJ, minimálně 3 roky praxe. Analytické a organizační schopnosti, samostatnost, důslednost, odpovědnost, schopnost pracovat pod tlakem. Loajalita. Zkušenosti s BMD výhodou.
Náplň práce: Analýza interních procesů, komplexní účtování, příprava podkladů pro DPH, měsíční závěrky, úzká spolupráce s finančním manažerem, bankovní platby, reporting, zajišťovat řízení cash flow, zabezpečovat zpracování různých analýz a statistik.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme: pružnou pracovní dobu, zajímavou práci v prosperující a neustále se rozvíjející společnosti se zahraničním zázemím a Know-how. Kvalitní profesní uplatnění a prostor pro rozvoj, výborný kolektiv, motivující finanční ohodnocení, benefity. NTB, mobil
Kontakt: Posílejte c.v. v AJ na Email: sylva.broukova@quisisana-palace.com
Kontakt: POUZE e-mailem.
Volné místo senior accountant - hlavní účetní pro lokalitu Karlovy Vary.