PROJEKTANT - vedoucí oddělení dopravních staveb

  • České Budějovice

Pracovní místo ( PROJEKTANT - vedoucí oddělení dopravních staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zátkovo nábř. č.p. 448/7, STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS e-mailem na: c.budejovice@sweco.czs uvedením referenčního čísla 400/2 v předmětu zprávy.
Sweco Hydroprojekt je jedna z vedoucích inženýrsko-konzultačních společností v oboru vodního hospodářství v České republice, která má již 60ti letou historii. Naší snahou je budovat udržitelnou společnost se zdravým a funkčním prostředím pro život a práci.

CO OD VÁS POŽADUJEME:

• SŠ/VŠ vzdělání v příslušném oboru
• znalost práce v AutoCADu
• ACAD Civil 3D výhodou
• praxi v projektování min. 5 let výhodou
• odbornost, spolehlivost, loajalitu
• zodpovědnost a pracovitost
• schopnost vést tým a komunikace s okolím

VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE:

Projektování dopravních staveb ve všech stupních dokumentace vč. přípravy podkladů pro soupisy prací a účast na stavbě ve formě autorského dozoru – polní cesty, úprava místních komunikací, DIO, silnice II. a III.třídy

NABÍZÍME VÁM:

• příjemné pracovní prostředí a kolektiv v centru Č. Budějovic
• pružnou pracovní dobu
• odměňování zainteresované na výsledcích kolektivu

NÁSTUP: dle dohody

V případě, že Vás pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS e-mailem na: c.budejovice@sweco.czs uvedením referenčního čísla 400/2 v předmětu zprávy. Těšíme se na Vaše odpovědi.
Volné místo projektant - vedoucí oddělení dopravních staveb pro lokalitu České Budějovice.