Obchodník/-nice LED Technologií

  • Most

Pracovní místo ( Obchodník/-nice LED Technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Projektová firma specializující se na LED technologie přijme pracovníka/pracovnici na pozici: Obchodník pro firemní zákazníky pro region Most, Chomutov, Louny, Teplice
Náplň práce:
• Zpracování obchodních zakázek
• Komunikace s klíčovými zákazníky
• Analýza obchodních výsledků a reportů
Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici
• Pokročilá znalost MS Office
• Spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem
• Schopnost pracovat pod tlakem
• Schopnost týmové i samostatné práce
• Organizační schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost, spolehlivost
• ŘP sk. B
Nabízíme:
• Zázemí stabilní a prosperující společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení včetně firemních benefitů
• Q prémie dle dosažení nastavených cílů

Do předmětu emailu uveďte: Obchodník LED Technologií.
Volné místo obchodník/-nice led technologií pro lokalitu Most.