Obchodník pro Rusko

  • Děčín

Pracovní místo ( Obchodník pro Rusko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky na uchazeče:
- VŠ vzdělání, technický směr výhodou
- rodilý mluvčí či komunikativní znalost Rj na úrovni rodilého mluvčího (C1/C2)
- předchozí praxe na pozici obchodního zástupce, zkušenosti s obchodem s Ruskem a s rusky hovořícími zeměmi
- denní komunikace s rusky hovořícími zákazníky, řešení konstrukčních a technologických problémů výroby
- všeobecný přehled v oblasti obrábění, znalost řídicích systémů CNC obráběcích strojů
- výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
- reprezentativní vystupování
- ochota cestovat - min. 1x měsíčně obchodní cesty do Ruska
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- nástup možný ihned

Nabízíme:
podnikové stravování, dovolená navíc, provize z prodeje, služební notebook a telefon, příspěvek na penzijní pojištění, firemní vzdělávání, roční valorizace mezd, firemní akce atd.

Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, zašlete strukturované CV na e-mailovou adresu petra.bedecsova@karnedtools.cz, či na uvedenou korespondenční adresu.
Volné místo obchodník pro rusko pro lokalitu Děčín.