OSTRAHA MAJETKU/HLÍDAČ/RECEPČNÍ

  • Frýdlant

Pracovní místo ( OSTRAHA MAJETKU/HLÍDAČ/RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- muže/ženy starší 18 let
- vhodné i pro studenty, důchodce aj.
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat na směny
- časová flexibilita
- spolehlivost, pečlivost
Nabízíme:
- možnost práce i přivýdělku
- práce na Dohodu o provedení práce (DPP)
- po zapracování možnost práce na HPP
- hlídání admin. budov a vstupní recepce, vrátnic, skladů, prodejen, staveb
- odměna 70 až 90 Kč/hod. + odměny
- místo výkonu práce: Liberecký kraj
- možnost zajištění ubytování
- plně hrazený pracovní oděv
- zajištění certifikace k výkonu práce strážného
- odměna 1000,- Kč za doporučení známého k náboru naší společnosti
- nástup: IHNED
V případě zájmu o spolupráci zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě pro více informací tel. 724 596 511 nebo ZDARMA infolinku 800 100 286
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se v místě výkonu práce nenachází
Volné místo ostraha majetku/hlídač/recepční pro lokalitu Frýdlant.