Recepční - ostraha majetku

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Recepční - ostraha majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Velká Hradební č.p. 2336/8, Ústí nad Labem - Ústecký kraj.
Jedná se o ostrahu různých objektů ( admin. budovy, vstupní recepce, sklady, prodejny atd..)
Práce na DPP možnost po zapracování na HPP.
Požadujeme: základní vzdělání, spolehlivost, pečlivost, čistý trestní rejstřík, ochotu pracovat na směny, časovou flexibilitu.
Nabízíme: mzdu 70,-Kč/hod., možnost zajištění ubytování, plně hrazený pracovní oděv, zajištění certifikace k výkonu práce strážného, pracovní doba 6ti hod. směny nebo 12ti hod. směny dle dohody, nástup ihned, vhodné i pro OZP a absolventy.
V případě zájmu o spolupráci zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě volejte pro více informací č. tel. 724 596 511 nebo ZDARMA infolinku 800 100 286.
Volné místo recepční - ostraha majetku pro lokalitu Ústí nad Labem.