Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní a finanční poradce

Pracovní místo ( Obchodní a finanční poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: péče o stávající klienty a nové klienty, klientské poradenství a sjednávání smluv. Práce na zaběhnutém obchodním místě.
Nabízíme: příjemné prostředí, osobní růst, vzdělávání v oboru, zajímavé finanční ohodnocení, benefity a zázemí renomované společnosti.
Požadavky: minimálně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Obchodník/ce, konzultant (software) Místo výkonu práce: Erbenova 270/2, Olomouc. Vhodné i pro OZZ. Pracovní doba: 8 - 17 hod. Čím se budete zabývat: komunikace s novými a stávajícími klienty, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a dohled nad realizací projektů, podílení ...
Aurik systems s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Vedoucí projektu pro projekty ve zdravotnictví Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Vedoucí projektu pro projekty ve zdravotnictví funguje jako prostředník mezi zákazníkem a dodavatelem. Plánuje, sleduje, vyhodnocuje a řídí činnosti projektového týmu. Koordinuje spolupráci s ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno včera

SPECIALISTA pro HELPDESK - PARDUBICE #pasivní linka Ovládáš perfektně práci na PC? Dokážeš pojmout větší množství informací? Jsi zodpovědný a umíš dobře poradit?
Grafton Recruitment s.r.o. Pardubice, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit