CNC Obráběč kovů

  • Tachov

Pracovní místo ( CNC Obráběč kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro zavedenou výrobní společnost součástek a strojů v Tachově, otevíráme novou pracovní příležitost:

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ

Váš profil:
- vyučení v technickém oboru,
- praxe s obsluhou CNC strojů,
- znalost Heidenhain nebo Sinumerik výhodou,
- samostatnost, zodpovědnost a flexibilita.

Nabízíme:
- přátelské pracovní zázemí,
- příspěvek na dopravu 2 Kč/km,
- mzdový základ dle zkušeností + vysoké výkonnostní prémie,
- proplacení veškerých přesčasů s příplatkem 35%,
- dotované závodní stravování,
- zvýhodněné mobilní tarify.

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na urbanova@perasperagroup.cz.
Volné místo cnc obráběč kovů pro lokalitu Tachov.