Vrchní mistr - lakovna a montáž

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Vrchní mistr - lakovna a montáž ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Organizace a řízení výrobního provozu Lakovna a Montáž (cca 25 zaměstnanců). Dodržování výrobního plánu. Plánování směn a výrobních kapacit. Dozorování a dodržování pracovních postupů a obecně platných instrukcí, zodpovědnost za dodržování předepsané dokumentace a evidence v podpůrné rovině řízení výrobních procesů. Kontrola materiálových kapacit a zásob. Odpovědnost za dodržování BOZP a vnitřních předpisů, kontrola a prosazení dodržování zavedených procesů na lakovně.
Požadavky - SŠ technického směru. Praxe s řízením výrobního kolektivu. Zkušenosti s lakováním a znalost technologických postupů. Řídící a organizační schopnosti.

Nabízíme: motivační bonusy, příspěvek na závodní stravování

Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora
Volné místo vrchní mistr - lakovna a montáž pro lokalitu Kutná Hora.