Odborný pojišťovací poradce - pracovník obchodního klientkého místa

  • Louny

Pracovní místo ( Odborný pojišťovací poradce - pracovník obchodního klientkého místa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do našeho dynamického týmu kolegyni nebo kolegu, který se chce seberealizovat, je komunikativní a má pro klientský přístup. Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví nebo jakéhokoliv obchodu jsou výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci pro největší finanční skupinu v ČR, nadprůměrné odměňování závislé na osobní aktivitě, vstupní odborné zaškolení a vedení, systematické vzdělávání a kariérní růst, možnost seberealizace. Po zaškolení, vyřízení licence u ČNB.
Požadujeme: Minimálně úplné střední vzdělání s maturitou.
Náplň práce: Poskytování poradenství v oblasti finančního zabezpečení, spoření, investování a úvěrů pro stávající i potencionální klienty.
Pomůžeme Vám stát se úspěšnými a finančně nezávislými.
Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás a domluvte si osobní pohovor.
Volné místo odborný pojišťovací poradce - pracovník obchodního klientkého místa pro lokalitu Louny.