pracovník/-ce v sociálních službách - pečovatel/-ka (Libáň)

  • Libáň

Pracovní místo ( pracovník/-ce v sociálních službách - pečovatel/-ka (Libáň) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště v Libáni popř. dle potřeby také v Kopidlně a ve Vysokém Veselí .
Výběrové řízení je dvoukolové. V prvním kole zašlete profesní životopis a motivační dopis na e-mail: vedouci.pecovatelek@charitajicin.cz.
Pokud uspějete v prvním kole, budete pozváni na osobní pohovor. Zasílání životopisů je prozatím časově neomezené.

Požadujeme min. vyučení, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo vystudovaný obor se zaměřením na sociální práci jsou výhodou, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ŘP skup. B - aktivní řidič (důležité).
Nabízíme předpokládaný nástup do zaměstnání 4.1.2016 nebo dle dohody, nástupní mzda 12500,-Kč s možností navýšení po zkušební době na 14500,-Kč, pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení.

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.
Volné místo pracovník/-ce v sociálních službách - pečovatel/-ka (libáň) pro lokalitu Libáň.