P L E A S a.s. obsluha pletacích strojů - pletař/ka

obsluha pletacích strojů - pletař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
- vyučení v oboru pletař/ka výhodou, lze i na zaučení, praxe v oboru pletař/ka nebo jiném textilním oboru výhodou, snaha učit se novým věcem, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- pletení na všech pletacích strojích, které jsou v provozu pletárny nainstalované
- třísměnný pracovní režim 5:30-13:30 hod., 13:30-21:30 hod., 21:30-5:30 hod.
- prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- tel. nebo osobní kontakt (osobní vrátnice) mezi 7. a 15. hodinou
Volné místo obsluha pletacích strojů - pletař/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: obsluha pletacích strojů - pletař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: P L E A S a.s.
Ulice: Havířská 144
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Heřmánková
E-mail: Dagmar Heřmánková
Telefon: +420 569 463 304,569 463 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: P L E A S a.s.