KUCHAŘ / KUCHAŘKA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( KUCHAŘ / KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT:telefonicky 353207228, e-mailem HR@imperial-group.cz

Lázně Imperial Karlovy Vary a. s., hledají nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozicích:

KUCHAŘ - KUCHAŘKA

NABÍZÍME:
* získání zkušeností z prestižního 4* hotelu pod vedením špičkových profesionálů,
* ubytování
* odpovídající mzdové ohodnocení, placené zdravotní volno Sick Days
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* celodenní personální strava za 30,- Kč,
* moderní pracovní prostředí a technologie,
* přátelský kolektiv

Pracovní doba: v rozmezí od 6:00 - 21:00, turnusové směny

POŽADUJEME:
* vyučení v oboru,
* zájem o gastronomii, praxe vítána - rautový systém přípravy jídel, Á la Carte,
* znalost RJ či AJ, NJ vítána,
* zodpovědnost,bezúhonnost, spolehlivost

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci
Volné místo kuchař / kuchařka pro lokalitu Karlovy Vary.