Dělník na řezárně - manipulant

  • Netolice

Pracovní místo ( Dělník na řezárně - manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis:
Práce ve strojírenském závodě, jednosměnný provoz
Manipulace s materiálem, jeho dělení a řezání
Obsluha vysokozdvižného vozíku
Pracoviště: Larm a.s., Triumf 413, Netolice
Nástup ihned
Požadavky:
Průkaz VZV
Fyzická zdatnost, zručnost, pracovitost, ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti
Mzdu 12000 - 14000 Kč, příplatky, osobní ohodnocení, prémie
Závodní stravování s příspěvkem, dny volna nad rámec zákoníku práce
Kontakt:
Rybecký Jiří Ing., tel.: 388386211, e-mail: rybecky@larm.cz
Volné místo dělník na řezárně - manipulant pro lokalitu Netolice.