Úvěrový specialista/stka

  • Šumperk

Pracovní místo ( Úvěrový specialista/stka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
-. Aktivní obchodní (akviziční) činnost
- Analýza finančních potřeb a záměrů klienta
- Péče o stávající i nově získanou klientelu
- Kvalitní a profesionální poradenský servis
- Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti
- Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
- Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti
- Účast na poradách
- Uchazeči s praxí na pozici Manažer = vedení týmu poradců

Nabízíme:
- zázemí přední české společnosti
- Intenzivní podporu při startu
- ZDARMA vstupní školení
- Komplexní produktové portfolio
- Propracovaný vzdělávací program
- Možnost využití zázemí kanceláře v dané lokalitě
- Možnost reálně ovlivnit svůj příjem = vynikající finanční ohodnocení
- Benefity
- Call Centrum

Požadujeme:
-Minimálně ÚSO s maturitou ,vhodné i pro absolventy,
- Trestní bezúhonnost
- Komunikativnost
- Příjemné vystupování a proklientský přístup
- Zkušenosti z finanční sféry výhodou, ne však podmínkou
- Znalost MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič výhodou
Pokud Vás tato nabídka zaujala pak své strukturované životopisy nejlépe i s fotografií zasílejte na uvedený email patrik.klein@sms-as.eu
Volné místo úvěrový specialista/stka pro lokalitu Šumperk.