SPECIALISTA SYSTÉMOVÉ KVALITY - AUDITOR

  • Písek

Pracovní místo ( SPECIALISTA SYSTÉMOVÉ KVALITY - AUDITOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odpovědnost:
o Zodpovědnost za tvorbu, údržbu a zlepšování postupů systému kvality podle ISO norem
Hlavní povinnosti:
o Prosazovat strategii AEM-C Kvalita jako první v celém závodě
o Tvorba a řízení systému kvality podle normy ISO/TS 16949.
o Řízení zákaznických a dodavatelských auditů
o Řízení procesních, výrobních a systémových auditů ve společnosti
o Podpora aktivit oddělení Kvality
Požadujeme:
o VŠ technického směru nebo SŠ + praxe
o Pokročilá znalost anglického jazyka
o České a evropské zákony a technické normy vztahující se na automobilový průmysl a výrobu dílů
o Auditor ISO 9001 (ISO/TS 16949 a ISO 14001 výhodou)
o VDA 6.3 A+B II.nebo VDA 6.5 výhodou
o Práce s počítačem (znalost programů MS Office)
o Přesnost, důslednost, týmová práce

Nabízíme:

o Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
o Profesní i osobní rozvoj
o Zajímavé mzdové podmínky
o Řadu zaměstnaneckých benefitů
o Možnost příspěvku na bydlení
Volné místo specialista systémové kvality - auditor pro lokalitu Písek.