strážný

  • Kostelec

Pracovní místo ( strážný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Logistický areál Panattoni, Ostrov u Stříbra, zastávka Ostrov - Kostelec, rozcestí

Upřesňující informace:
Ostraha logistického areálu. Kontrola oprávněnosti a evidence vozidel na vjezdové vrátnici.
Obsluha elektronické požární signalizace. Pracuje se ve dvou lidech. Směnný provoz. Požadujeme čistý výpis trestního rejstříku. Odbornou způsobilost zajistíme. Pracovní zkušeností výhodou - není podmínkou, vše zaučíme. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, vhodné i pro osoby, které nemají zkušenosti v oboru ostrahy.

Způsob 1. kontaktu: email: repper@primm.cz, tel.č. 602 341 730 (8:00 hod - 17:00 hod), místo: Areál Ostrov u Stříbra každý pátek v 13:00 - 14:00 hod
Volné místo strážný pro lokalitu Kostelec.