Koordinátor/ka vzdělávacích aktivit

  • Brno

Pracovní místo ( Koordinátor/ka vzdělávacích aktivit ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy s fotografií zasílejte na kariera@integracentrum.cz

Vzdělávací společnost INTEGRA CENTRUM s.r.o. přijme kolegyni/kolegu pro výpomoc s organizací školení a vzdělávacích akcí na dobu určitou od března 2018 do srpna 2018 s možností prodloužení.

Práce zahrnuje pravidelné cestování z Brna do krajských měst (cca 2x týdně), přípravu materiálů pro účastníky školení, plánování a technické zajištění školení.

Požadujeme:
• Vřelý a komunikativní přístup ke klientům
• Vysoké organizační a kombinační schopnosti
• Odolnost vůči stresu
• Ukončené minimálně SŠ vzdělání
• Aktivní řidič s průkazem skupiny B
• Znalost Microsoft Office a práce na PC

Nabízíme:
• Příjemné moderní prostředí
• Práci v přátelském kolektivu
Volné místo koordinátor/ka vzdělávacích aktivit pro lokalitu Brno.