Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka mateřské školky

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: praxe montessori, hudební vzdělání, malování, sport
Zájem se vzdělávat trestní bezúhonnost, komunikativnost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě.
Volné místo učitel/ka mateřské školky pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka mateřské školy s kvalifikací Pož.: vzděl. min. SŠ s maturitou pedagogického směru - předškolní výchova. Úvazek 0,87. Mzda 14.294,- Kč, dle praxe (8. platová třída). Jedná se o výuku ve třídě montessori - nutné mít absolvovaný kurz montessori. Své životopisy zasílejte POUZE na ...
Základní škola a Mateřská škola, Horka nad Moravou okres Olomouc, příspěvková organizace Horka nad Moravou, Inzerováno před 2 dny

učitel/ka MŠ Pracoviště: Lešany znalost AJ vítána, hra na hudební nástroj Volné místo učitel/ka mš pro lokalitu Lešany.
Základní škola a mateřská škola Lešany Lešany, Inzerováno před 2 dny

UČITEL - SPECIÁLNÍ PEDAGOG A11 22/6/2016 VŠ pro 2. st. (Mgr.) podmínkou, výchova žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, AJ vítán, 12. plat.třída, úvazek 100 % Žádost zaslat nejpozději do 31.7.2016 Volné místo učitel - speciální pedagog pro lokalitu Frýdek-Místek.
Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit