Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka mateřské školky

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: praxe montessori, hudební vzdělání, malování, sport
Zájem se vzdělávat trestní bezúhonnost, komunikativnost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě.
Volné místo učitel/ka mateřské školky pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

UČITEL ANGLICKÉHO JAZYKA A ČESKÉHO JAZYKA A LITERATURY A16 VŠ, i abs., možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou, mzda - dle praxe Kontakt - telefonicky (7-9, 13,30-15,00 hod.), e-mailem - viz výše Volné místo učitel anglického jazyka a českého jazyka a literatury pro lokalitu ...
Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

UČITEL/KA - PEČUJÍCÍ OSOBA VE FIREMNÍ DĚTSKÉ SKUPINĚ ALIKA Nástup ihned (nejpozději 1.8.2016). I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte do pátku 27.5.2016 na email luzna@alika.cz. 1.kolo výběrového řízení proběhne začátkem června - bude upřesněno. Dětská skupina ALIKA je provozována s podporou ESF, operační ...
ALIKA a.s. Čelčice, Inzerováno před 2 dny

UČITEL/-KA AJ Požadujeme - pedagogické vzdělání v oboru AJ pro střední školy, státní jazyková zkouška - úroveň C1, počítačová gramotnost, praxe výhodou. Životopis zaslat nejpozději do 7.6.2016 na e-mailovou adresu: sekretariat@sostrinec.cz Pracoviště: ...
Střední odborná škola Třineckých železáren Třinec, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit