Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka mateřské školky

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: praxe montessori, hudební vzdělání, malování, sport
Zájem se vzdělávat trestní bezúhonnost, komunikativnost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě.
Volné místo učitel/ka mateřské školky pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka 1. stupně z: 21.4.2017 Požadujeme znalost anglického jazyka pro výuku na 1. stupni. Kontakt: Mgr. Yvona Šindlerová, písemně na e-mail: zsmorkov@zsmorkov.cz, telefon: 556 759 394 Volné místo učitel/ka 1. stupně pro lokalitu Mořkov.
Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace Mořkov, Inzerováno před 3 dny

Učitel/ka 2. stupně s aprobací český jazyk - anglický jazyk z: 21.4.2017 Doplnění aprobace o dějepis vítané. Kontakt: Mgr. Yvona Šindlerová, písemně na e-mail: zsmorkov@zsmorkov.cz, telefon: 556 759 394 Volné místo učitel/ka 2. stupně s aprobací český jazyk - anglický jazyk pro lokalitu Mořkov.
Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace Mořkov, Inzerováno před 3 dny

Chůva Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou - pracovní úvazek 0,5 Požadavky: požadovaná kvalifikace:chůva- nepedagogický pracovník/ kvalifikační zkouška nebo pedagogický pracovník / učitelka MŠ,vychovatelka. Zájemci o práci chůvy musí mít ...
Základní škola Radslavice, okres Přerov, příspěvková organizace Radslavice, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit