Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka mateřské školky

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: praxe montessori, hudební vzdělání, malování, sport
Zájem se vzdělávat trestní bezúhonnost, komunikativnost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě.
Volné místo učitel/ka mateřské školky pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka anglického jazyka Pracoviště: Pasteurova č.p. 935/8a, Olomouc. Požadavky: VŠ vzdělání, aprobace AJ. Hrubá mzda při plném úvazku od 21.000 Kč. První kontakt je možný POUZE mailem. Volné místo učitel/ka anglického jazyka pro lokalitu Olomouc.
Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

učitel/ka MŠ Pracoviště: Lešany obor - předškolní pedagogika, praxe vítána,znalost AJ vítána, hra na hudební nástroj Volné místo učitel/ka mš pro lokalitu Lešany.
Základní škola a mateřská škola Lešany Lešany, Inzerováno před 3 dny

Učitel/ka pro výuku matematiky Dohoda o provedení práce, víkendová výuka (so, ne - 1x14 dní), komunikativnost, flexibilita. Kontakt pouze e-mailem Volné místo učitel/ka pro výuku matematiky pro lokalitu Kunovice.
Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit