Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka mateřské školky

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: praxe montessori, hudební vzdělání, malování, sport
Zájem se vzdělávat trestní bezúhonnost, komunikativnost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě.
Volné místo učitel/ka mateřské školky pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

UČITEL/-KA v MŠ Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou), zkrácený pracovní úvazek na 28 hodin týdně. Nástup možný od 3. 1. 2018. Pracovní doba 06:30 hod. - 16:00 hod. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Požadavky: pedagogické vzdělání, ...
Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod Chvalkovice, Inzerováno před 3 dny

učitel/ka mateřské školy Pracoviště: Bystřice Motivační dopis a CV zasílejte na email reditelka@msbystrice.cz. Pohovory budou probíhat v měsíci prosinec 2017. Kvalifikace dle zákona PODMÍNKOU. Nekvalifikovaní prosím nepište. Volné místo učitel/ka mateřské školy pro lokalitu ...
Mateřská škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace Bystřice, Inzerováno před 3 dny

Učitelé na 1. stupni ZŠ UČITELÉ NA 1. STUPNI ZŠ Možnost prodloužení doby určité, zástup za nemoc Mzda 18.000,- Kč + výše dle praxe Požadujeme: VŠ pedagogického směru pro 1. stupeň Nabízíme: FKSP První kontakt: e-mailem na: hasa@zsnovyhrozenkov.cz nebo osobně na pracovišti ...
Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín Nový Hrozenkov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit