Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka mateřské školky

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: praxe montessori, hudební vzdělání, malování, sport
Zájem se vzdělávat trestní bezúhonnost, komunikativnost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě.
Volné místo učitel/ka mateřské školky pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka 1. stupně ZŠ Pracoviště: Stupkova č.p. 953/16, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzdělání VŠ obor pedagogika 1. stupně. Konkrétně se jedná o 1. třídu. Mzda dle praxe. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo učitel/ka 1. stupně zš ...
Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace Olomouc, Inzerováno před 4 dny

Učitel předškolní výchovy pro zařízení jeslí Hledáme kolegyni do provozu našich jesliček ve Frýdlantu nad Ostravicí. Nutné vzdělání pro předškolní zařízení, zdravotní či kurz chůvy s profesní zkouškou. Volné místo učitel předškolní výchovy pro zařízení jeslí pro lokalitu Frýdlant nad ...
Mrňousek Havířov s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno před 4 dny

UČITEL-KA PLAVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ (DPČ) A11 (DPČ) 18/7/2017 pracoviště - bazén Fryčovice Hledáme učitele-ku plavání předškolních dětí (může být i učitel-ka TV), kteří mají kladný vztah k dětem, jsou samostatní v oblasti plavání a mají zájem se vzdělávat. Vzdělání a praxe je velkou ...
Mgr. Dagmar Pustková Fryčovice, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit