SVÁŘEČ TECHNOLOGIE TIG

  • Hlízov

Pracovní místo ( SVÁŘEČ TECHNOLOGIE TIG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SVÁŘEČ TECHNOLOGIE TIG ve strojírenské zakázkové výrobě, středisko Hlízov, jednosměnný provoz, nástup dohodou.
Požadujeme: vyučení (strojírenský obor), zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2, platný průkaz podmínkou, zkoušky svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře argonu, zkoušky svařování - hliník, zkoušky svařování - nerez, prácde s kovem, platný průkaz podmínkou, čtení strojírenských výkresů.
Životopisy zasílejte na e-mail:jobs@svmetal.cz
Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz
Volné místo svářeč technologie tig pro lokalitu Hlízov.