OMB composites EU a.s.

OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hradecká č.p. 635, 561 69 Králíky
POŽADUJEME: spolehlivost, preciznost, flexibilitu
NABÍZÍME: práci v mladém perspektivním kolektivu, zázemí ve stabilní společnosti, po určité odpracované době benefit ve formě životního pojištění
Volné místo obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů pro lokalitu Králíky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2015
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: OMB composites EU a.s.
Ulice: Hradecká 635
Město: Králíky
PSČ: 561 69

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Stránská
E-mail: l.stranska@ombcomposites.cz
Telefon: +420 777 736 438,465 322 029

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OMB composites EU a.s.