Zdeněk Vrbecký

automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Kvasice
- vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B
- mzda + zvláštní prémie
- kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vrbecky.z@seznam.cz
Volné místo automechanik pro lokalitu Kvasice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Zdeněk Vrbecký
Ulice: Kroměřížská 392
Město: Kvasice
PSČ: 768 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Vrbecký
E-mail: Zdeněk Vrbecký
Telefon: +420 603 238 766

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Vrbecký