AUTOMECHANIK nákladních vozidel

  • Zábřeh

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK nákladních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oprava vozidel v rámci autorizovaného servisu zn. Tatra, Iveco, Bosch
Servis autobusů zn. SOR, IVECO, Scania
Opravy motorů, převodovek a podvozkových skupin
Opravy osobních a užitkových vozidel

Požadujeme:
Vyučen v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů
Praxe v opravách nákladních, osobních, užitkových vozidel, nebo pracovních či zemědělských strojů
Znalost konstrukce a diagnostikování závad vozidel
Řidičský průkaz skupiny C + E výhodou
Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zručnost
Schopnost a ochotu dále se vzdělávat v oboru
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod
Zázemí stabilní české společnosti
Zajímavé pracovní uplatnění
Možnost odborného růstu a vzdělávání
Zajímavé firemní benefity

PAS Zábřeh na Moravě a.s. - autorizovaný autoservis s šedesátiletou tradicí
Opravy nákladních, užitkových a osobních vozidel, zahraničních i tuzemských značek
Autorizovaný servis vstřikovacích čerpadel, kompletní diagnostika vozidel a opravy všech typů spalovacích motorů www.pas-zabreh.cz

V případě Vašeho zájmu pište na kariera@pas-zabreh.cz
Volné místo automechanik nákladních vozidel pro lokalitu Zábřeh.