NYSADE spol. s r.o.

pomocná síla v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce restaurace Baileys,Tachov,restaurant a pizzeria SHP Rozvadov
dobrá fyzická kondice,práce na směny (ochota dojíždět),občasný výkon práce v Tachově
kontakt po tel. PO-PÁ 8.00-15.00 hod.,
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Rozvadov.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocná síla v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: NYSADE spol. s r.o.
Ulice: 1
Město: Rozvadov
PSČ: 348 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Morgenstein
E-mail: info@baileys-tc.cz
Telefon: +420 603 469 584

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NYSADE spol. s r.o.