Obsluha linky pomocník

  • Zaječí

Pracovní místo ( Obsluha linky pomocník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Nádražní 452, Zaječí
Kontaktní osoba: Miroslava Vaníčková, tel.: 371 744 140, e-mail: vanickova@rosso.cz

Požadujeme:
ÚSO, popř. SO vzdělání strojního zaměření
praxe v oboru výhodou
Platné oprávnění k obsluze jeřábů výhodou
Platné oprávnění k vázání břemen výhodou
Základní znalost o jakostech a vadách materiálů třídy oceli
Základní znalost používání měřidel, měření

Nabízíme:
Zázemí stabilní české společnosti
Směnný provoz
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:
Seřízení a průběžná obsluha stroje
Příprava a kontrola vstupního materiálu
Místo výkonu: Zaječí
kontaktní osoba: Miroslava Vaníčková, tel.: 371 744 140, e-mail: vanickova@rosso.cz

Předepsané kontrolní činnosti a měření včetně vyhotovení stanovených záznamů
Předepsaná manipulace s hotovými výrobky
Předepsaná pravidelná údržba včetně vyhotovení stanovených záznamů
Volné místo obsluha linky pomocník pro lokalitu Zaječí.