Svářeč/ka

Pracovní místo ( Svářeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt PO-PÁ telefonicky 7-16 hod. nebo osobně 6-15 hod. na adrese ŠA Kvasiny 145.
- SOU v oboru strojírenství
- praxe výhodou
- pracovní poměr na dobu 6 měsíců s možností prodloužení
- sváření v ochranné atmosféře plynu karosářských dílů osobních vozů ve výrobní lince svařoven
- svářečský průkaz ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

SEŘIZOVAČ S OBSLUHOU - AUTOMOTIVE Do mezinárodní výrobní společnosti působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "SEŘIZOVAČ S OBSLUHOU". Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Nový Jičín, Plný úvazek, Inzerováno včera

Mechanik/-čka Více informací o volných pozicích naleznete na www.strabag.cz/kariéra. Kontakt zasláním životopisu na e-mail Libor.felcman@bauholding.com. - SOU - řidičský průkaz sk. B - znalost oprav hydrauliky a autoelektriky - svářečský nebo paličský ...
BMTI ČR, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno včera

Zámečník Pracoviště: Chrudim. Požadavky: svářecí průkaz CO2 nebo elektroda, ŘP sk. B výhodou, jeřábnický průkaz výhodou. Nabízíme: příspěvek na stravné, mimořádné odměny. Kontakt: pan Mísař, mobil: 602 492 293 od Po-Pá od 7:00-16:00 hod. nebo e-mailem. Volné ...
MARLO AB s.r.o. Chrudim, Inzerováno před 2 dny