PERSA, a. s.

vedoucí výroby

Odeslat

Pracovní náplň
vzdělání VŠ nebo SŠ, znalost technologií a praxe v oboru, technologie : dělení materiálu, svařovna, obrobna, lakovna, vedoucí výroby pro standardní strojírenskou výrobu, cca 120 pracovníků
Volné místo vedoucí výroby pro lokalitu Kněževes.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: vedoucí výroby

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management
Pozici nabízí: PERSA, a. s.
Ulice: U Nádraží 120
Město: Kněževes
PSČ: 252 68

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: 773676340 Bušková
E-mail: jirina.buskova@persa-kovo.cz
Telefon: +420 220 400 311

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PERSA, a. s.