stauner palet s.r.o. Mistr strojírenské výroby

Mistr strojírenské výroby

Odeslat

Pracovní náplň
PROFIL UCHAZEČE:
*Zkušenost s vedením lidí
*Všeobecné technické znalosti a zkušenosti.
*Organizační schopnosti, přirozená autorita, zručnost.
*Základní orientace v technické dokumentaci. *Pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
*trestní bezúhonnost.

NÁPLŇ PRÁCE:
*organizace a zadávání práce cca 20 lidem.
*Příjem a vydodání zboží.
*Dvousměnný, v případě potřeby třísměnný provoz.
*Mzdové ohodnocení od 30 000 Kč - dle kvalifikace, prémie.

Váš životopis prosím zašlete e-mailem.

Těšíme se na Vás!
Volné místo mistr strojírenské výroby pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistr strojírenské výroby

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: Cihlářská 548
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.