stauner palet s.r.o. Specialista prodeje kovových paletových systémů pro automobilový průmysl

Specialista prodeje kovových paletových systémů pro automobilový průmysl

Odeslat

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE:
Akvizice nových zákazníků, zpracování projektů, vypracování nabídek, jednání a uzavírání smluv v následujících oblastech:
*Zpracování plechu (laserem, ohraňování)
*Prodej komponentů pro zemědělské stroje,
*Distribuce laserového zpracování trubek.

Osobní odpovědnost a řešení orientované na podporu, poradenství a realizace prodejních cílů, příjem zakázek, odpovědnost za zisk a výsledek, rozvíjení profesionálních a na hodnotách založených obchodních vztahů s novými a stávajícími zákazníky

PROFIL UCHAZEČE:
*VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo jiné srovnatelné, případně technická školení.
*vysoké pracovní nasazení, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
*ochota cestovat
*zkušenosti v oblasti prodeje, tah na branku
*výborná znalost NJ (slovem i písmem)
*trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
*Zajímavé úkoly v týmovém, dynamickém a mezinárodním prostředí.
*po zapracování převzetí Vašeho pole působnosti
*Plat dle výkonu s odpovědností za obrat, prémie, platový strop není stanoven.
*Další výhody: Notebook, mobilní telefon.

Těšíme se na Váš životopis!
Volné místo specialista prodeje kovových paletových systémů pro automobilový průmysl pro lokalitu Mrákov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista prodeje kovových paletových systémů pro automobilový průmysl

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: 143
Město: Mrákov
PSČ: 345 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.