Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obsluha laserových strojů

Pracovní místo ( Obsluha laserových strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*Nástup možný ihned nebo dle dohody.
*Praxe na laserových strojích výhodou.
*Zkušenosti na strojích Trumpf TruLaser výhodou - možnost zaučení.
*Spolehlivost, pečlivost, ochota se učit.
*Mzda dle kvalifikace, prémie.

Životopisy prosím zasílejte na uvedený e-mail.
Volné místo obsluha laserových ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

obsluha CNC ohraňovacího lisu (ohýbačky) Požadavky: zručnost, flexibilita a samostatnost Nabízíme: zvláštní prémie Nutný e-mailový kontakt. Volné místo obsluha cnc ohraňovacího lisu (ohýbačky) pro lokalitu Kdyně.
Mech-tec s.r.o. Kdyně, Inzerováno dnes

Obsluha vstřikovacího lisu Doporučenky budou vyřizovány každý pátek v čase 9:30 - 14:00 hodin. DĚLNÍK / DĚLNICE - obsluha vstřikovacích lisů, nepřetržitý provoz. Nabízíme měsíční pevnou mzdu doplněnou motivačními prémiemi,příspěvky za nepřetržitý provoz, DOPRAVA Z KLATOV ...
NOVARES CZ Janovice s.r.o. Janovice nad Úhlavou, Inzerováno včera

MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - OBSLUHA STROJŮ MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - OBSLUHA STROJŮ, vyuč. v oboru: strojař, truhlář, frézař, nástrojař výhodou, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita, NABÍZÍME: příspěvek na stravování, dopravu, volnočasové poukázky až do výše 2 400 ...
Greiner PURtec CZ spol. s r.o. Nýrsko, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit