stauner palet s.r.o. Obsluha laserových strojů

Obsluha laserových strojů

Odeslat

Pracovní náplň
*Nástup možný ihned nebo dle dohody.
*Praxe na laserových strojích výhodou.
*Zkušenosti na strojích Trumpf TruLaser výhodou - možnost zaučení.
*Spolehlivost, pečlivost, ochota se učit.
*Mzda dle kvalifikace, prémie.

Životopisy prosím zasílejte na uvedený e-mail.
Volné místo obsluha laserových strojů pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha laserových strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: Cihlářská 548
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.