NET DEVELOPER/KA VÝVOJÁŘ/KA

Pracovní místo ( NET DEVELOPER/KA VÝVOJÁŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava
V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu karieraatelinkx.cz

Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
• SŠ/VŠ vzdělání,
• znalost C#, .NET (min 2 roky praxe),
• znalost databází - MS SQL (min 2 roky praxe),

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

PROGRAMÁTOR JAVA, 40 - 70 000 Kč Ať jsi zkušený "javista" či čerstvý nadšenec Javy s krátkou praxí nebo absolvent, pojď pracovat k nám.
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

KONSTRUKTÉR, 35 000 Kč/měs. Rozšiřujeme tým konstruktérů. V mezinárodní společnosti se sídlem v Jihlavě bude Vaší náplní práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

MECHATRONIK - nástroje a zařízení (vývoj) Pojďte uplatnit zkušenosti z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a podílet se na nákupu nových elektro zařízení?
Grafton Recruitment s.r.o. Dačice, Plný úvazek, Inzerováno včera