Mechanik a opravář motorových vozidel

  • Teplice

Pracovní místo ( Mechanik a opravář motorových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme schopného pracovníka na pozici mechanika autoskel do společnosti Autosklaservis Weber, s.r.o. Most - pro provozovnu v Teplicích, Nákladní 1982
Náplní práce je manuální autoopravárenská činnost (autoskla, zamykání zpátečky, tažná zařízení). Perspektivně možné zaučení na práci pro příjem zákazníků, organizaci práce, komunikaci s klienty.
Praxe v oboru výhodou, specializaci zaučíme.
Požadavky:
velmi dobrá manuální zručnost, příjemné vystupování, středoškolské vzdělání a pracovní praxe jsou předností, znalost práce s výpočetní technikou, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme:
pravidelná pracovní doba v pracovní dny, zázemí stabilní společnosti.
V případě zájmu zasílat životopis na email weber@wm.cz
Volné místo mechanik a opravář motorových vozidel pro lokalitu Teplice.

Vložit inzerát