ALMEDA, a.s.

Lékař internista

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Alšova 462, 277 11 Neratovice
Kontakt: Bc. Urieová, životopisy zasílat e-mailem.
Volné místo lékař internista pro lokalitu Neratovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2015
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař internista

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ALMEDA, a.s.
Ulice: Alšova 462
Město: Neratovice
PSČ: 277 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Martina Urieová
E-mail: Bc. Martina Urieová
Telefon: +420 739 603 691

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALMEDA, a.s.