Projektant ELEKTRO - specialista MaR

Pracovní místo ( Projektant ELEKTRO - specialista MaR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s projektováním v oblasti ELEKTRO? Nebo jste čerstvým absolventem v oboru? Měření a regulace je Váš oblíbený obor?

Mezinárodní společnost, která se zaměřuje na přípravu a realizaci průmyslových staveb a technologických celků, hledá posilu do svého týmu na pozici:

Projektant ELEKTRO - Specialista MaR

Co Vás na pozici čeká:
* zpracování projektové dokumentace části MaR
* zadání, koordinace a supervize nad zpracováním projektové dokumentace všech stupňů
* komplexní analýza projektové dokumentace a kontrola jejího souladu s platnou legislativou
* tvorba a kontrola výkazů výměr, podpora práce technického rozpočtáře
* spolupráce s dalšími divizemi