Senior administrátor messaging a mobilních řešení

  • Brno

Pracovní místo ( Senior administrátor messaging a mobilních řešení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma System4u s.r.o., dodavatel IT služeb a systémů, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Senior administrátor messaging a mobilních řešení

Nabízíme:
- práci v progresivním a rychle se rozvíjejícím oboru, práci s nejmodernějšími technologiemi
- práci u zajímavých zákazníků
- skvělý pracovní tým

Vyžadujeme:
- zkušenosti z oboru
- znalost AJ
- znalost druhého jazyka vítána
- ochotu stále se učit novým věcem
- schopnost samostatného jednání se zákazníkem
- ochotu cestovat
- znalost následujících systémů:

-- MS Windows Server
-- MS Active Directory
-- Groupware a messaging systémy (MS Exchange nebo IBM Domino nebo Novell Groupwise)
-- základy práce s těmito systémy: DNS, LDAP, SQL, PKI, síťová infrastruktura a komunikace
-- orientace v problematice mobilních zařízení a znalost MDM řešení

System4u je předním poskytovatelem podnikových mobilních řešení na českém trhu. Díky našim zkušenostem se správou mobilních zařízení ve firemním prostředí, máme hluboké znalosti o implementaci a podpoře těchto systémů v podnicích všech velikostí.
Výhody:
- Perspektivní práci v rychle se rozvíjející společnosti
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost osobního růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Stravenky
Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo senior administrátor messaging a mobilních řešení pro lokalitu Brno.