Technici v elektrotechnické / elektronické výrobě

  • Cheb

Pracovní místo ( Technici v elektrotechnické / elektronické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SOU nebo ÚSO vzdělání (výhodou v elektrotechnickém oboru),
- základní znalost aplikací MS Office (Word, Excel), spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost,
- předpokládáme přirozenou inteligenci, schopnost a ochotu se rychle učit nové věci, cit pro techniku a kvalitu.
Pracovní zařazení, ohodnocení a pracovní náplň - dle kvalifikace, schopností a pracovního zařazení.
Nabízíme: příspěvek na stravování formou stravenek.
Náplň práce:
- práce na ručních pracovištích - osazování DPS,
- montážní práce při kompletaci finálních výrobků
- testování vývojových prototypů a produktů v sérii
- obsluha SMT linky
- obsluha selektivní pájecí vlny
- automatická optická kontrola
- stavba prototypů pro vývoj

Pro sjednání schůzky preferujeme e-mailový kontakt. Prosíme bez sjednaného termínu nechodit osobně!!! Termín bude sjednán prostřednictvím e-mailu po předchozím zaslání obvyklých podkladů - životopis, motivační dopis, apod..

Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h.
Volné místo technici v elektrotechnické / elektronické výrobě pro lokalitu Cheb.